Kontakta oss

VD

Mikael_78x100
Mikael Engström
Tel: 08-684 109 01
E-post: Mikael@turbinen.se

Vice VD / Ekonomi


Kajsa Cederflod Engström
Tel: 08-684 109 02
E-post: Kajsa@turbinen.se

Aktuella och planerade bostadsprojekt

Projektansvarig

kontakt_markus
Markus Stjärnklint
Tel: 08-684 109 04
E-post: Markus@turbinen.se

Kundansvarig


Mette Stjärnklint
Tel: 08-684 109 08
E-post: Mette@turbinen.se

Hyresbostäder och lokaler

Transaktion och affärsutveckling

kontakt_trotte
Trotte Cederflod Engström
Tel: 08-684 109 03
E-post: Trotte@turbinen.se

IT och fastighetsförvaltning

Hampus Cederflod Engström
Tel: 08-684 109 05
E-post: Hampus@turbinen.se

Fastighetsskötsel


Fredrik Lundstedt
Tel: 08-684 109 06
E-post: Fredrik@turbinen.se

Entreprenad

Mark


Urban Green
Mobil: 0739 42 20 60
E-post: Urban@turbinen.se

Fasad

Sven-Gunnar Olsson
Mobil: 0706 76 18 52
E-post: Sven-Gunnar@turbinen.se

Huvudkontor

Turbinen Entreprenad AB

Besöksadress
Vendelsöv. 37
136 44 Handen

Postadress
Box 524
136 25 Haninge

E-post: info@turbinen.se
Telefon: 08-93 61 50

Hitta till oss